Forklift ve Forklift Servisi

İstanbul'un en iyi Forklift ve Forklift Servisi

Hizmetlerimiz

Kiralık Forklift

Kiralık Forklift kiralama Türkiye'de en çok tercih edilen, dünyaca bilinen CLARK forklift ve Prolift forkliftler ile Prolift Makina A.Ş. müşterilerine forklift kiralamada en iyi hizmeti sunar. Clark markasının İstanbul ve Marmara bölge yetkili servis ve satış avantajlarından sizde yararlanın. Hatice Aynur DEMİR  0532 325 98 91 Kiralık Forklift Servisi

 

Kiralık Forklift ve Forklift Kiralama Çözümleri;

Prolift Makina olarak, müşterilerimizin tercihen uzun süreli forklift kiralama ihtiyaçlarına, Türkiye Distribütörü olduğumuz Prolift Forklifleri ve Trakya ve İstanbul Bölge bayisi olduğumuz Clark forkliflerinin geniş ürün yelpazesinden, müşterilerimizin ihtiyacına en uygun olan ürünleri garantili olarak sunmaktayız.

Farklı markaları kullanma alışkanlığı olan müşterilerimize, kendisinin  belirlediği markalar ile en uygun, en hızlı ve en ucuz sıfır veya ikinci el forklif kiralama hizmetini işlerini aksatmama garantisi ile kiralama çözümü sunmaktayız.

Forklift Kiralaması yapacak firmaya, işinde uzman ekip arkadaşlarımızın çalışma sahasında yaptığı incelemeler ile ihtiyaç duyduğu forklift veya forkliftleri  (DİZEL FORKLİFT, AKÜLÜ FORKLİFT, İSTİFLEME VE DEPO EKİPMANLARI) belirleyerek en doğru seçimi yapmasına destek oluruz. Müşterimizin seçim yapması gereken forkliftleri ve depo ekipmanlarını anında ve yerinde paylaşır, sorunlarını çözmek için optimum opsiyonları sunar ve  müşterimizin nihai kararına göre en hızlı çözümü uygulamaya alırız.

Yerinde Forklift Kiralama Hizmetimiz ve Kiralama sonrası  garantimiz sayesinde, müşterilerimiz, Önemli İşlerini Vakit Kaybetmeden Verimli Bir Şekilde yürütür, zaman ve işgücü kaybı yaşamaz, en hızlı, en ucuz ve en güvenilir çözüme kavuşur.

 

Neden Forlift kiralamayı düşünmeliyim? 

Kiralama hizmetimiz ; İnsan Gücünden, Zamandan ve işletme maliyetlerinden Tasarruf etmenizi sağlar

Dünyada ve Türkiyede Zorlaşan lojistik nakliye yöntemleri bununla birlikte ağırlaşan ürün ve hizmet çeşitliliği çalışma yaşamında bu ağırlıkları hafifleten birçok makina üretilmektedir. Forklift birçok alanda bu görevi üstlenerek işleri kolaylaştırmıştır.

Kiralık forkliftin çalışma prensibi

Forkliftler ağır havaleli kütleleri öndeki çatallar ile kaldırarak başka bir yere yürüyerek tekerleri yardımıyla herhan gibi kamyona veya çekiciye  ya da rafların arasından gecerek uygun rafa yerleştirme işlemini yapmaya yarayan sanayide ve sanayicinin kullandığı bir iş makinesidir. Şirketler veya kurumlar bu tür ihtiyaçlar için kendi forkliftlerini satın alma yöntemiyle işlerini görmek için depolarında bulundururlar.  Forklifti kullanma süreniz optimum değil ise  kiralama hizmetiyle forkliftin durma maliyetini taşımaz, verimlilik sağlarsınız. Bunun dışında portif kiralamanın farklı avantajları şu şekildedir;

 

Büyük bütçelerle İlk yatırım maliyeti olmadan forklift ihtiyacınızı karşılayacaksınız.

Prolift Makina Kiralama hizmetiyle giderlerinizi muhasebeleştirmek suretiyle vergi avantajını sağlarsınız.

Periyodik olarak yapılan servis bakımı her 250 saatte bir/onarım masraflarıyla uğraşmadan vakitten tasaruf edersiniz,  ek olarak ödemeniz gereken maliyeten kurtulursunuz.

Kiralık forklift faturalarıyla maliyetler (yılda 12 adet faturayla ) sabitlenir ve bütçenizi kontrol altında tutarsınız.

Ek olarak Bakım ustası istihdam etmek zorunda kalmazsınız.

Forklift ihtiyacınızı karşılamak için ödemeniz gereken toplu bir para yatırımı yapmaz ve bu nakit ile başka yatırımlar yapabilirsiniz.

Yedek parça stoğu tutmanıza ve tamir-bakım malzemelerine yatırım yapmanıza gerek kalmaz.

Forklift satın aldığınızda, forkliftin zaman içerisinde değer kaybetme yani amortisman giderinden kurtulursunuz.

 

Forklif kiralarken nelere dikkat etmeliyim?

Forklift kiralama şartlara ve çalışma süresine göre de kendine has bazı ayrıntıları vardır.  Forkliftlerin kiralanma esnasında güvenilir bir firmayla çalışmanız buradaki en hassa noktadır. İkame forklift hizmeti yeterince servis ağı ve en önemlisi arıza çözme becerisi. Bu konuda en iyi hizmeti vermek için oldukça titiz bir şekilde çalışmakta olan firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Forklift araçlarımız her türlü sektörel alanda size kolaylıklar sağlayacaktır.

PROLİFT MAKİNA  olarak Forklift kiralama yük taşıma ve yerleştirme adımlarında işiniz için size en uygun çözümü sunmaktayız.

 

İhtiyaç Duyduğunuz Kiralık Forklift Hizmeti İçin Hemen Bize Ulaşabilirsiniz

Taşımayla ilgili Projelerinizi bizimle paylaşın,  forklift modelinizi tonajınızı kiralama adetinizi ve ihtiyacınız  için en iyi en yeni alternatifleri sizin için hazırlayalım, en optimum çözümü beraber bulalım.

Sırtınızdaki işletme maliyetini beraber Kaldıralım Tüm üretime ve nakliyeye ihtiyaç duyan geniş bir üretim bandı içerisinde hizmet veren bir firma olmanız zamanlamayı ve gücü iyi kullanmanızı gerektirir. Prolift makina olarak biz de bu durumda siz sanayicimize işletme maliyetini azaltacak Akülü forklift dizel forklift ve depo ekipmanlarımız ile hizmet sunuyoruz. Ağır işlerinizi hafifletecek ve ağır yüklerinizi hızlı bir şekilde taşımanızda büyük faydasını göreceğiniz forkliftleri kiralayabilirsiniz.

Bu kiralama işlerini de hem uygun fiyata hem de güvenilir bir şekilde yapacak olmanız işletmenizi daha da kazançlı hale getirecektir. Sırtınızdaki işletme maliyetini beraber Kaldıralım

Yüksek kalitede hizmet sunmaktan mutlu müşteri, mutlu çalışan, mutlu üretim yaratmaktan memnuniyet duyarız.

Zamandan tasarruf ettiren, çalışma güvenliği ve rahatlığı sunan, kiralık forklift hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçin.

WhatsApp İletişim