Forklift ve Forklift Servisi

İstanbul'un en iyi Forklift ve Forklift Servisi

Kurumsal

Kurumsal Ortaklık Yapısı;

Prolift Makina SAN. TİC. A.Ş. Forklift ve iş makinaları sektöründe 20 yılı aşmış iş tecrübesi ve işine bağlı iki ortak tarafından kurulmuştur.

Sektöründe bilinen, prestij sahibi, iş deneyim ve profesyonelliklerini firma çatısı altında birleştirerek Türkiye'nin en iyi forklift ve istifleme makinalarını en kaliteli hizmeti sağlayarak, müşterilerine profesyonel çözümler sunar.

Forklift ve Depo ekipmanları satışını Türkiye genelinde devam ettiren Prolift Makina; Dünyaca bilinen Türkiye’nin lider forklift seçimleri olan Clark Forklift, Prolift Forklift ve Dolphin Forklift markaları ile hizmet vermektedir. Clark forkliftin Resmi satış ve servisi olmakla birlikte Trakya bölge, Batı Karadeni bölge olmak üzere birçok bölgedeki şubelerimizden Tüm forklift markalarına hizmet vermektedir. Ayrıca Prolift Forkliftlerinin Türkiye distribütörüdür.


Neden biz?

Firmamız; Kalite standartlarında forklift ve istif makinaları konusunda kendini geliştirmeyi, en iyi kaliteyi makul fiyat politikasıyla müşterilerine sunar. En önemlisi dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiştir. Türkiye geneli bayi yapısıyla Forklift kiralama hizmetlerinde, forklift alım - satım ve diğer istifleme makinalarında yapılan anlaşmalara kalite ve güven anlayışına sadık kalmaktadır.

Kiralık Forklift, ikinci el forklift satışı, istif makinaları ve sıfır forklift satışı konusunda sürekli araştırmalar yaparak, kaliteli ürünleri ekonomik fiyatlarla(ücret politikasıyla) işletmelere kazandırır. Referans ağının genişliği ve tekrarlayan siparişleri ile müşterilerine güven sağlamaktadır.

Prolift Makina'da hizmet;

- Forklift satışı

- Kiralık Forklift

- Akülü istif makinaları

- İkinci el forklift alım - satım

- Orjinal forklift yedek parça satışı 

- Forklift servisi, forklift bakım ve onarım

- Forklift elektronik kart tamiri

Prolift Makina A.Ş Avantajlı Forklift servisi olanakları ve kalite standartlarıyla Clark forklift ve prolift forklift markalarının yanında tüm forklift markalarıyla hizmetinizdedir.

WhatsApp İletişim